Zapraszam!

pphoto-exhibition.jpg

Do wyjazdu do Argentyny przygotowywałam się przez blisko dwa lata. Można by znacznie krócej, ale ponieważ na prawdę o tym marzyłam, wolałam cierpliwie poczekać, aż będę mogła poświęcić na tę podróż wystarczająco dużo czasu, kiedy mój hiszpański będzie komunikatywny, a przede wszystkim kiedy będę wewnętrznie gotowa. Plan podróży ewoluował do samego końca, tak jak do ostatniej chwili liczyłam na zrealizowanie spektakularnego fotoreportażu z udziałem tamtejszych tangueros.
W Argentynie spędziłam ponad trzy tygodnie, zjeździwszy sześć prowincji: Buenos Aires, Tierra del Fuego, Santa Cruz, Mendozę, Saltę i Jujuy.
Ze stolicy wyjeżdżałam niemalże z poczuciem ulgi. Wizja snucia się po nocnych milongach ustąpiła upajaniu się bezkresem, a muzyczne takty nie miały siły przebicia takiej jak szum wiatru i trzaskanie lodu.

Organizowana w ramach Kraków Photo Fringe wystawa jest zbiorem dwunastu fotografii przedstawiających środowisko naturalne drugiego co do wielkości kraju Ameryki Południowej.

Tęsknisz za widokiem aż po horyzont? Chciałbyś widzieć panoramę niezbrukaną bilbordem i ekranem wyciszającym? Myślisz, że Kraina Lodu to jedynie Disney’owska produkcja?
Tym bardziej zapraszam gorąco!

SPACE
Wernisaż: 25.05.2019, godz. 18:00
Space Craft Pub,
Kraków, ul. Bracka 3-5/7
Wystawę będzie można oglądać do 21. 06.2019.

 

 


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s